Благодійна діяльність по силах кожному - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Благодійна діяльність по силах кожному

Від початку повномасштабного вторгнення кожен з українців зрозумів, що варто допомагати один одному у ці і справді складні часи. Але я до цього прийшла раніше, бо завжди відчувала у собі силу займатися благодійною діяльністю та робити добрі справи задля добробуту наших співгромадян.

Іванна Єдгарова, виконавча директорка Фонду Women’s Aid International

Благодійна діяльність — це поклик серця

Попри те, що за першою освітою я біолог, мене завжди цікавила сфера міжнародних відносин. Саме тому я зацікавилась можливістю здобуття освіті у Національній академії державного управління при Президентові України. Після навчання я здобула ступінь магістра державного управління і закінчила аспірантуру. Відтоді я багато разів була делегатом України у складі важливих міжнародних комісій. Тоді я по-справжньому відчула, що моїм покликанням є захист інтересів нашої рідної країни.

Виконання обов’язків у складі робочої групи із захисту соціально-економічних прав людей з інвалідністю, заснованої при офісі Омбудсмена ВР України з прав людини, дало дуже корисний поштовх у моїй діяльності. Саме тоді я зрозуміла, що маю спрямувати всі свої зусилля задля надання допомоги нужденним, а набутий досвід може стати мені в нагоді для цього.

Починаючи з 2016 року я обійняла посаду піар-менеджера в одному найпотужніших міжнародних благодійних фондів України, який спеціалізується на допомозі людям похилого віку — членам єврейської спільності Києва та області. Ця робота подарувала мені справжнє натхнення! Стільки всього цікавого було і стільки корисних справ зроблено! Одним із головних здобутків моєї діяльності в цьому фонді стало створення Єврейського Арт Хабу. Протягом 6 років ми змогли провести благодійні виставки більш ніж 50 митців, та надавали допомогу підопічним цього фонду.

Взаємодопомога — важлива складова сучасності

Я вважаю себе творчою особистістю і отримую справжню насолоду від створення заходів, які дозволяють сприяти просуванню культурного надбання. Я щиро вірю, що фундаментальною основою миру у світі є виховання поваги до творчих здобутків та культурних цінностей. Тож кожен має виховати ці якості у собі.

Протягом останніх років я створила власні благодійні арт-проєкти. І все це задля допомоги підопічним фонду. Також я є кураторкою благодійного аукціону. Ми збираємо кошти, які далі йдуть на оздоровлення сиріт — дітей воїнів-учасників АТО, а також постраждалих від російської агресії.

А ще я активно допомагаю притулкам, які опікуються безхатніми тваринами. Робити добрі справи насправді дуже просто, головне — це бажання та трошки вільного часу. Але результат того вартий!

Women’s Aid International – благодійна подія для ВПО м. Києва

Я справді щиро вірю в те, що у мене просто найкраща робота у світі. Бо вона дійсно приносить користь нашій країні. Я впевнена, що всі українці мають об’єднуватись у такий складний час та допомагати один одному. Це буде наша спільна перемога — перемога кожного. Не варто забувати, що саме від нас залежить добробут нашої країни та її мешканців.

Я приєдналася до благодійного фонду «Women’s Aid International», щоб посилити свій вплив на допомогу незахищеним людям під час війни. Ми переможемо і відродимо нашу країну.

Слава Україні!

Пожертвувати на діяльність фонду

Допоможіть нам допомагати іншим пожертвувати прямо зараз

Поділися з друзями

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on telegram

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»