Електропростирадла для ВПО - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Електропростирадла для переселенців

Благодійний фонд Women’s Aid International спільно з Польським центром міжнародної допомоги (PCPM) та організацією Care видали вимушеним переселенцям з Києва електропростирадла.

Електропростирадла – це надзвичайно необхідна річ для вимушених переселенців, котрі приїхали до Києва з тимчасово окупованих територій чи з прифронтових населених пунктів. Люди тікали від окупантів та обстрілів і не мали можливості взяти з собою багато речей. Особливо корисні електропростирадла для літніх людей, котрі через низьку температуру в квартирах дуже мерзнуть. Цьогоріч вся Україна економно використовує енергетичні ресурси, а тому температура в помешканні дуже часто може бути досить низькою.

допомога впо вимушені переселенці біженці фонд яни матвійчук

Рішення щодо закупівлі та видачі електропростирадл ми приймали ще до масованих російських атак на інфраструктуру України. Тим не менш, відключення електронеергії найчастіше припадають саме на пікові години споживання – з ранку до вечора. Вночі ж, коли всі йдуть спати, електрику вмикають. А отже, зірігрітися під час сну таки вийде.

Скільки електропростирадл було видано?

330 вимушених переселенців отримали елекропростирадла.

електропростинь допомога впо біженці пререселенці київ фонд яни матвійчук

Хто міг отримати електропростирадла?

Допомогу могла отримати одна внутрішньо переміщена особа, яка:

– прибула до Києва з півдня (Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) чи сходу (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська області) України у період червень – серпень 2022 року;

– зареєстрована у Дніпровському або Дарницькому районі м. Києва;

– має дохід нижче 5000 гривень на місяць;

– мешкає в орендованому житлі;

– до складу такої родини входять не менше 2 осіб, у тому числі: безробітна жінка з неповнолітньою дитиною чи неповнолітніми дітьми АБО людина пенсійного віку, старша 65 років.

Партнери

Дякуємо Польському центру міжнародної допомоги (РСРМ) та організації Care за підтримку.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»