Благодійникам - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Благодійникам

Як долучитися?

Ти читаєш цю сторінку? Значить, твоє серце б’ється в унісон з нашими серцями й ти хочеш перейти від благородного наміру до доброчинної справи.

Як це можна зробити? Існує багато варіантів, залежно від того, чи хочеш ти діяти індивідуально, чи від імені своєї компанії, організації, установи.

ІНДИВІДУАЛЬНА ДОБРОЧИННІСТЬ

1. Підпишись на наш фонд

Це значить, що кожного місяця з твоєї картки автоматично буде списуватись невеличка, але дуже потрібна сума, яка піде на допомогу нужденним літнім людям, а також жінкам, що постраждали внаслідок загарбницької війни росії проти України.

Суму щомісячного списання ти встановлюєш самостійно, скасувати підписку можеш у будь-який час.

2. Пожертвуй фонду будь-яку суму просто зараз

Будь впевнений, вона піде на гарну справу – дивись наші звіти!

На що ти витрачаєш гроші, переказуючи їх на користь фонду Women’s Aid International

Купуєш продуктовий набір

Долучаєшся особисто придбати продукти, на які самотня літня людина може ледь нашкрябати грошей з пенсії, тобі не треба ходити до магазину, купувати та возити подарунок. Просто зараз ти можеш пожертвувати гроші, а ми від твого імені купимо продуктовий набір подаруємо тому, хто саме зараз найбільше потребує харчів! Більш того, ти можеш сплатити 5 або навіть 10 продуктових наборів одразу. Це значить, що твоя пожертва врятує від голоду 5 або 10 нужденних стареньких. Щомісяця ми влаштовуємо благодійну акцію та вручаємо продуктові набори.

Купуєш засоби гігієни чи побутової хімії

Відомо, що чистота в домі – це одна з необхідних умов здорового життя.

Коли ти молодий, маєш гроші та магазини поруч, то нема жодних проблем придбати й принести необхідне додому. Але війна змінила багато, особливо для тих, хто й у мирний час роками не виходить з дому та немає достатньо коштів. Коли зненацька виють сирени повітряної тривоги, мало хто погодиться принести сторонній людині такі необхідні речі. Але це робимо ми.

Долучаєшся до проекту «Пакет турботи». В цей пакет входять миючі засоби, памперси для дорослих та одноразові пелюшки. Такий пакет від імені наших благодійників ми даруємо щоквартально.

Береш участь у програмі допомоги дівчатам, жінкам, що постраждали під час війни та евакуйовані з «гарячих точок». Твої донати допомагають придбати для однієї або декількох з них Пакет турботи для дівчат. Кожен з пакетів містить миючі засоби та засоби інтимної гігієни.

Сплачуєш професійні послуги для підопічних Фонду

Одна з найбільших проблем для людей з обмеженими можливостями, інвалідів, прикутих до ліжка – це отримати послуги перукаря. Ми знайшли можливість організовувати візити перукарів до таких людей за дуже прийнятну ціну!

Ти можеш сплатити візит перукаря – 1, 5 або 10! Це значить, що одна, п’ять або навіть 10 нужденних людей будуть охайно підстрижені та із посмішкою поглянуть на себе у дзеркало!

3. Згадай Фонд у своєму заповіті

Якщо у житті сталося так, що у тебе підійшов час, коли ти складаєш та оформлюєш заповіт, то ти можеш вказати наш Фонд у ньому як одного зі спадкоємців, заповідаючи будь-яку суму грошима чи те, що вважаєш за необхідне.

Твої ім’я та благодійний вчинок будуть назавжди викарбувані на табличці біля входу до нашого Фонду, аби люди знали та пам’ятали щедрість твого серця.

4. Влаштуй свій особливий день

А ще ти можеш зробити унікальним власний день народження чи будь-яку урочисту дату – зроби заклик через соціальні мережі пожертвувати на рахунок Фонду суму, яку б вони хотіли подарувати тобі на честь свята. Влаштуй твій особливий день у особливий та благородний спосіб.

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Для юридичних осіб ми пропонуємо багато способів долучитися до соціально значущих для суспільства проектів.

Спільний КСВ проект

Частина нашої команди має значну експертизу в маркетингу, організації подій, роботі з міжнародними благочинними проектами. Ми маємо досвід реалізації та розуміння впливу багатьох КВС проектів. З радістю запропонуємо вашому бізнесу корпоративний соціальний проект, що підходить саме вашому бізнесу, колективу та корпоративній культурі.

Є багато способів проведення спільних благодійних ініціатив! Наприклад, зробіть один з ваших товарів чи послуг благодійним на термін від 1 місяця і перерахуйте частину коштів від його продажу на допомогу соціально незахищеним людям похилого віку.

Залежно від спеціалізації вашого бізнесу можливо залучити команду для надання послуг чи волонтерства «pro-bono». Підопічні нашого Фонду потребують багато видів професійних послуг, що можуть надаватися приватними компаніями на благодійних засадах. Наприклад, послуги з проведення майстер-класів, навчальних тренінгів; побутові послуги: перукар, прибиральник, майстер ремонту побутової техніки, майстер з ремонтних робіт у житлових приміщеннях; професійні консультації: юрист; медичні послуги: медична сестра, реабілітолог. Ваші співробітники можуть поділитися своїми фаховими навичками з людьми похилого віку, яких підтримує наш фонд, натомість співробітники отримують можливість розкриття власного тренерського, творчого потенціалу, а також прокачати емпатію та доброчинність.

Альтернативно, ви можете передати будь-яку кількість товарів, що виробляє ваше підприємство у якості благодійної допомоги.

Фонд постійно потребує постачання таких товарів як продукти харчування, питна вода, гігієнічні засоби, побутова хімія, товари для реабілітації, пальне для заправки наших авто, що розвозять допомогу чи підвозять підопічних, прості смартфони чи планшети, тощо.

Замовлення послуг івент агенції

Ви можете замовити організацію будь-якого івенту в агенції ARENA CS для своєї компанії. Ми отримуємо 50% агентської комісії з цього проекту для реалізації благодійних програм Фонду. Звертайтеся до нас, аби дізнатися як оформити такий запит.

Форма зв’язку

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»