Про Фонд - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

про фонд

Місія

Місія – сприяти гідній якості життя жінок та членів їхніх родин під час та після війни в Україні.

Мета – підтримка ментального здоров’я та соціальних стандартів життя малозабезпечених жінок різного віку та членів їх родин в Києві та Київській області.

Цінності

– Запобігання нестачі базових засобів існування серед літніх людей
– Сприяння участі підопічних в культурному житті суспільства
– Забезпечення сталої якості життя та благ сучасної цивілізації
– Посилення жіночого лідерства в українському суспільстві
– Створення та розвиток проектів соціального підприємництва
– Популяризація програм корпоративної соціальної відповідальності

Команда

Жінки-лідерки з досвідом реалізації різноманітних проектів – організація заходів, розвиток бізнесів, освітніх програм, благодійних і культурних ініціатив.

Яна Матвійчук

Засновниця та соціальний аудитор

Підприємиця, українка, громадська діячка, ініціаторка кількох соціальних проектів. Член Борду БФ Generation+ та міжнародного БФ Соборна Україна, створеного для відбудови України.

Власну місію розвивати бізнес спільноту України втілюю в якості Члена Борду найсильніших бізнес спільнот – CEO Club Ukraine та Young Business Club.

У 2004 році заснувала свій перший бізнес – креативна агенція ARENA CS: організатор міжнародних подій. У 2021 році агенція провела понад 1200 подій для корпорацій та міжнародних неурядових організацій. До початку війни в агенції працювали 70 менеджерів.

З 2013 року активно займаюся громадською діяльністю: є авторкою та ведучою YouTube каналу «Бізнес Арена». Місія каналу – розвивати економічну та політичну грамотність українців, надихати на відкриття власної справи, розвінчувати міфи про економіку.

У 2016-2018 роках разом з Українським Жіночим Фондом заснували проект допомоги внутрішньо переміщеним особам з Криму та Донбасу для старту власного бізнесу в новому місці проживання. За 2 роки 800 учасників пройшли навчання у школі малого бізнесу, більше 400 учасників проекту розпочали власну справу, 100 учасників отримали гранти на відкриття або розширення бізнесу та створення робочих місць в 7 областях України.

Іванна Єдгарова

Виконавча директорка

За першою освітою я – біолог, пізніше отримала ступінь магістра державного управління та завершила аспірантуру НАДУ при Президенті України. Протягом трудової діяльності багато працювала у сфері міжнародних відносин, зокрема була делегатом України до низки міжнародних комісій, членом робочих груп. Я отримала надзвичайний досвід щодо особливостей реалізації соціально-економічної політики Європейського Союзу, США, Канади.

Діяльність у складі робочої групи із захисту соціально-економічних прав людей з інвалідністю при офісі Омбудсмена ВР України з прав людини допомогли мені розібратися в аспектах життя українців з обмеженими можливостями та побачити шляхи допомоги. Я зрозуміла, що мій поклик –допомога нужденним.

З 2016 року я працювала в одному з найпотужніших міжнародних благодійних фондів, що допомагає людям похилого віку. Ця робота надихнула мене робити більше – я писала сценарії творчих зустрічей, організовувала та вела безліч благодійних культурних заходів.

Я вірю, що виховання поваги до творчих здобутків та культурних цінностей є фундаментальною основою миру у світі – запобігає розповсюдженню расизму, шовінізму, нацизму, антисемітизму та забезпечує шанобливе ставлення до найвищої цінності – людського життя.

У 2019 році я увійшла у ТОР професіоналів Національного конкурсу «Найкраща українка в професії». Я впевнена, що в мене – краща робота у світі, адже я допомагаю іншим ставати сильнішими та перемагати скрутні життєві обставини.

Юлія Гуляєва

Заступниця директорки

За освітою інженер-дослідник в галузі технічної електрохімії. Проте більше за хімію я люблю людей: спілкуватися, допомагати їм та створювати для кращі умови для розвитку їх потенціалу. Саме тому з 2015 року я працюю з персоналом, в ролі HR (Human resources). Я люблю знаходити найкращих професіоналів і взаємодіяти з ними. Отримаю велике задоволення, беручи участь у навчанні та розвитку людей.

З 2017 року працюю у компанії ARENA CS, де крім функцій пов’язаних з HR, я отримала також можливість очолити та розвивати освітній проект – школи організаторів подій Great Event School. У період з 2018 по 2022 рік навчання в Школі пройшли понад 120 студентів. Я отримую велике задоволення від організації та безпосередньої участі у прокачуванні навичок івент менеджерів.

З початком повномасштабної війни проти України, я одразу спрямувала свої сили на допомогу та волонтерство. Допомагала цивільному населенню та підрозділам ТРО у Київській області.
Пишаюсь тим, що я українка, пишаюсь своїм народом, адже на власні очі переконалася, що наша нація – незламна. Вірю у нашу перемогу і готова докласти максимум зусиль для кращого майбутнього українців, які постраждали від наслідків війни.

Юлія Гулевич

Маркетинг та фандрейзинг

Історик за освітою, розробниця та менеджерка проєктів, івент менеджерка та маркетологиня, просто творча особистість в ARENA CS за покликанням.
Протягом 2014-2022 років створювала концепції та проєкти для втілення багатьох міжнародних подій за участю провідних людей зі всього світу. Авторка креативної концепції (режисури) року за версією Ukrainian Event Awards 2015.

З 2018 року викладаю основи івент менеджменту та роботи з креативом, створення презентацій в Great Event School, Європейській Бізнес Асоціації. Переконана послідовниця планування та проведення ефективних подій.
Моїми сильними сторонами є робота з великими масивами інформації, пошук та аналіз даних, пошук та розвиток нестандартних рішень для складних завдань, створення презентацій, комунікації.

Окрім описаного вище, я вже понад 17 років хворію на цукровий діабет 1 типу, тобто моє життя буквально залежить від доступу до інсуліну. З початком війни на власному прикладі усвідомила загрозу ефективній роботі та крихкість власне життя в умовах браку критично необхідних ліків. Таких людей, як я в Україні кілька сотень тисяч.
Я прагну працювати для забезпечення сталої роботи та медикаментами медичних закладів по всій території України в умовах війни та після неї.

Оля Гастуляк

Фандрейзинг та розробка проектів

Керівниця відділу по роботі з міжнародними неурядовими організаціями (НУО) в агенції ARENA CS.

Уже 10 років я займаюсь організацією заходів та співпрацюю з різними неприбутковими організаціями на території України та закордоном. За рік, зазвичай, я особисто курую понад 400 проектів.

Я можу знайти що завгодно, де завгодно і в межах будь-якого бюджету. Тому, з початку війни займалась пошуком та логістикою харчів для наших захисників. Навіть під обстрілом, я до останнього сиділа біля комп’ютера з телефоном, щоб завершити поставку речей, яку взяла на себе. На той момент для мене це було важливішим навіть за власну безпеку.

Я можу домовитися про будь-що, з будь ким. Разом з батьками я 10 днів провела в будинку під обстрілом поруч з колоною «асвабадітєлєй» поблизу Києва. Близько 2х годин я домовлялася про безпеку своєї родини з орками, які увірвались в наш дім. В результаті нас відпустили та дозволили витягнути з сусіднього будинку 15 осіб з маленькими дітьми. Я дійсно вмію домовлятися.

Побачивши на власні очі сутність «руського миру», я надзвичайно чітко усвідомила, чим займатимуся протягом наступних років свого життя.

Олена Матвійчук

Фінанси та аудит

Фінансистка з 19 річним досвідом, податкова консультантка та бухгалтерка. Популяризую фінансову грамотність, вчу не боятися законів та податків.

З 2004 року працюю на посаді фінансового директора в креативній івент агенції – ARENA CS.

Заснувала бухгалтерську компанію – WeDoITBM з надання аутсорс послуги ведення фінансів для понад 250 українських компаній.

Моїм основним напрямком діяльності та експертизи є бухгалтерський та податковий облік для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, іноземних представництв, благодійних фондів, консультування в сфері особистих податків, допомога при заповненні щорічних декларацій про майновий стан та доходи.

Наразі воюю на фінансово-податковому фронті. Адже головна задача бізнесу – працювати, виплачувати заробітну плату людям, отримувати прибуток для відбудови економіки країни. Сплачуючи податки, ми допомагаємо нашій державі перемагати агресора.

Всі мої знання та навички ефективного управління фінансами я спрямовую на допомогу Україні через наш Фонд, адже дужче за все прагну повернути мирне життя для двох маленьких синів.

Ольга Ковальчук

Управління проектами

За освітою я фахівець із захисту інформації з обмеженим допуском, те що в народі прийнято називати «ІТшниця». Проте за покликанням я ефективна менеджерка проєктів.

Я не маю гучних регалій – просто людина, що не боїться брати на себе відповідальність та ефективно вирішувати задачі. Вмію розкладати складні технічні завдання на частини та перекладати їх зрозумілою для мовою проєктної команди.

Під час війни я виїхала з-під обстрілів Києва разом дворічним сином, великим псом та котом, не припиняючи роботу з пошуку і координації доставки необхідних речей та обладнання для ЗСУ та ТРО. Саме тоді я чітко для себе усвідомила, що більше не маю часу та ресурсів для зайвих дій та людей. Потрібно діяти швидко та сфокусовано. Тільки стратегічно правильні кроки призводять до необхідного результату.

Мій досвід керування комерційним відділом ARENA CS з 2018 року та продюсування одного з найбільших безпекових форумів світу – Київського Безпекового Форуму з 2017 говорять на підтвердження здатності продуктивно працювати.

Також я викладаю основи взаємодії з проєктною командою та ведення проєктів у Great Event School.

Дар'я Музиченко

Управління проектами

Я понад сім років займаюсь організацією та координацією заходів в ARENA CS. Основними моїми клієнтами є міжнародні організації та їх проекти з розвитку громад, гуманітарної допомоги та доброчинності. Велика кількість заходів до 24 лютого 2022 року була пов’язана саме з підтримкою розвитку регіонів, що межують з лінією фронту.

Після початку повномасштабної війни я з командою одразу взялась за ту справу, яку знаю найкраще – логістика. Ми з чоловіком одразу визначились, що будемо фокусуватися на допомозі рідному місту і приєднались до волонтерського штабу «Солом’янські котики» у м. Київ, де допомагаємо цивільному населенню, підрозділам ТрО та ЗСУ з забезпеченням продуктами харчування, гігієнічними засобами, медикаментами, тактичним спорядженням, доставкою та розподіленням гуманітарної допомоги в «гарячі» точки.

Протягом всього часу я знаходжуся в Києві і не планую його залишати. На власні очі бачу, як місто і люди різних соціальних прошарків змінюються в умовах війни і мрію про нову – кращу і сильнішу Україну після встановлення миру. Я готова багато для цього працювати і хочу докласти максимум зусиль для кращого майбутнього для вільних і сильних українців.

Вірю, що наша країна обов’язково переможе! Слава Україні!

Структура діяльності

Розробка програм та проектів для благодійної діяльності аудиторії Фонду

Фандрайзинг – залучення коштів для реалізації програм допомоги

Надання допомоги в межах затверджених програм та проектів.

Пожертвувати на діяльність фонду

Допоможіть нам допомагати іншим пожертвувати прямо зараз

МІСІЯ

Місія – підвищення якості життя і надання рівних можливостей жінкам та чоловікам літнього віку.

Про волонтерство

Ми розвиваємо багато програм допомоги, де є купа волонтерських можливостей протягом всього року.
Серед можливих волонтерських активностей є допомога під час проведення доброчинних заходів, участь у культурних подіях, допомога з доставкою пакетів допомоги, телефонне спілкування з підопічними, координація фото та відео знімання, ведення тематичних гуртків, професійні консультації, надання побутових послуг підопічним, тощо. Запрошуємо долучитися до нашої благодійної роботи, яка змінює на краще не тільки життя підопічних Фонду, але й ваше життя.
Благодійне волонтерство не тільки допомагає нам і людям, яких ми підтримуємо, але також є дієвим та благородним способом розвинути ваші навички soft skills та діяльності у складі великої команди.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»