Зимові ковдри для переселенців - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Теплі зимові ковдри отримали переселенці з Києва

Благодійний фонд Women’s Aid International спільно з Польським центром міжнародної допомоги (PCPM) та організацією Care видали вимушеним переселенцям з Києва теплі зимові ковдри.

Безліч вимушених переселенців приїхали до Києва майже без речей – взяли тільки найнеобхідніше. Зазвичай у переселенців немає часу та можливості, щоб вивезти речі побутового вжитку. Іноді вдається забрати тільки не велеику сумку з речима та документами. Багато хто тікав від війни ще у теплу пору року і не брали з собою теплі речі, у тому числі ковдри. Ми добре розуміємо, що серед біженців є і діти, і літні люди, і люди з інвалідністю. Окрім того, через обстріли російською армією все частіше почали відмикати електроенергію, а з нею іноді зникає і опалення. Тому тепла ковдра – це чи не найнеобхідніша річ зараз.

До нашого Фонду почали звертатися з проханням надати ковдру ще восени, коли тільки поччало холодати. Стало зрозуміло, що треба реалізувати проєкт з видачі такої допомоги, оскільки люди її дійсно потребують. Окрім цього ми ще видавали жіночу термобілизну, котра стала в нагоді жінкам-переселенкам, адже вони дуже багато часу проводять на вулиці у чергах на отримання гуманітарної допомоги.

зимові ковдри фонд яни матвійчук допомога впо біженці

Скільки ковдр видали?

2720 ковдр вимушеним переселенцям надав Фонд Яни Матвійчук спільно з партнерами.

ковдри для впо фонд яни матвійчук яна матвийчук допомога впо в києві

Хто міг отримати ковдри?

Дві нові зимові двоспальні ковдри могла отримати одна родина внутрішньо переміщених осіб, яка:

– прибула до Києва з півдня (Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) чи сходу (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська області) України у період червень – серпень 2022 року;

– зареєстрована у Дніпровському або Дарницькому районі м. Києва;

– має дохід нижче 5000 гривень на місяць;

– мешкає в орендованому житлі;

– до складу родини входять не менше 3 осіб, серед яких є один чи кілька представників таких соціальних груп: безробітна жінка з неповнолітньою дитиною чи неповнолітніми дітьми АБО безробітні батьки та утримують неповнолітню дитину чи неповнолітніх дітей АБО в родині є вагітна жінка з терміном вагітності більше 22 тижнів.

виплати впо яна матвійчук біженці допомога

Партнери

Дякуємо Польському центру міжнародної допомоги (РСРМ) та організації Care за підтримку.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»