Термоси для одиноких переселенців - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Термоси для одиноких переселенців

Термоси були надані одиноким ВПО фондом Women’s Aid International спільно з Польським центром міжнародної допомоги (PCPM) та організацією Care.

Війна руйнує не тільки домівки, але й цілі життя. Багато людей були змушені приїхати до Києва, щоб перебувати у безпеці. Значна частина переселенців – це одинокі люди. Вони проживають самі чи не найбільше потребують допомоги. Часто одиноко проживають літні люди, котрі не мають родичів, які могли би про них потурбуватися. Дехто переїхав сам, оскільки втратив найближчих через військову агресію рф.

термоси допомога впо україні біженці

Відключення електроенергії стали справжнім викликом для одиноких ВПО. Адже часто немає можливості розігріти собі їжу чи навіть закип’ятити воду. Особливо складно одиноким переселенцям під час довготривалих відключень, через які зникає не лише електрика, але й опалення та водопостачання. Саме через такі складнощі до нашого Фонду почали звертатися ВПО з проханням отримати термоси.

Скільки термосів видали?

250 літніх людей отримали термоси.

термоси допомога впо україні біженці переселенці війна російська агресія

Кому видавали термоси?

Один термос могла отримати ОДИНОКА внутрішньо переміщена особа, яка:

– прибула до Києва з півдня (Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) чи сходу (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська області) України у період червень – серпень 2022 року;

– зареєстрована у Дніпровському або Дарницькому районі м. Києва

– має дохід нижче 5000 гривень на місяць

– евакуйована одна і мешкає в орендованому житлі без родини та має статус: дитина-сирота віком 16 – 18 років АБО дитина-сирота (незалежно від віку), що навчається у вищому навчальному закладі будь-якої форми власності АБО людина з інвалідністю віком до 35 років АБО людина пенсійного віку, старша 65 років.

Партнери

Дякуємо Польському центру міжнародної допомоги (РСРМ) та організації Care за підтримку.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»