Тренінг для волонтерів та соціальних робітників - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Тренінг для волонтерів та соціальних робітників

У грудні 2022 року завершився проєкт «Стандарти якісної волонтерської допомоги літнім людям» спрямований на покращення соціальної сфери шляхом підвищення рівня кваліфікації і якості роботи волонтерів та соціальних робітників. У межах проєкту проводилися тренінги «Комунікація з вразливими групами» у яких взяли участь 30 соціальних робітників та 9 волонтерів.

яна матвійчук, благодійний фонд
Тренінг для волонтерів та соціальних робітників.

Програма тренінгу допомогла соціальним робітникам та волонтерам навчитися:

  • уникати емоційного вигоряння;
  • взаємодії у команді;
  • запобігати стресу;
  • вирішувати конфлікти.

Тренінги тривали з жовтня по грудень 2022 року. Успішно пройшли курс та отримали сертифікати 38 осіб.

яна матвійчук, єс, прямуємо разом
Яна Матвійчук вручає сертифікати учасникам тренінгу.

Також під час реалізації проєкту Яна Матвійчук – засновниця благодійного фонду Women’s Aid International відвідала Eastern Partnership Civil Society Forum, який був організований Європейським Союзом та проходив у приміщенні Парламенту Чехії у Празі. Формум був присвячений покращенню взаємодії між лідерами громадянського суспільства з країн-партнерів: Молдови, білорусі, Вірменії, Азербайджану та Грузії.

фонд яни матвійчук
Фонд Яни Матвійчук провів тренінг для волонтерів.
Яна Матвійчук планує масштабувати проєкт розвитку соціальної сфери в Україні та створити Школу соціального супроводу, де українці зможуть стати спеціалістами соціальної сфери. Випускникам Школи будуть підбирати робочі місця, знайомити з майбутніми клієнтами. Таким чином вдасться надавати допомогу більшій кількості людей та знизити навантаження на соціальних робітників з державних структур.

Європейський Союз надає значну підтримку у розвитку громадянського суспільства в Україні. Завдяки цьому є змога допомагати українцям, які опинилися у кризі через військову агресію росії.

Публікацію підготовлено за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Публікація відображає позицію благодійного фонду «Women’s Aid International» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»