Підгузки для ВПО з інвалідністю - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Підгузки для вимушених переселенців з інвалідністю

Благодійний фонд Women’s Aid International спільно з Польським центром міжнародної допомоги (PCPM) та організацією Care  видали підгузки та поглинаючі труси-підгузки вимушеним переселенцям з інвалідністю.

До нашого Фонду неодноразово зверталися з питанням про можливість отримання функціональної спідньої білизни для людей з інвалідністю. Зараз це питання постало особливо, оскільки все більше людей прибуває до Дніпровського та Дарницького району зі сходу та півдня України. Значні кошти вимушені переселенці витрачають на переїзд, оренду квартири, облаштування життя у новому місті. Багато людей залишилися без роботи. Виплат, які отримують люди з інвалідністю, вистачає лише на базові потреби. Функціональна ж білизна є досить дорогою і не кожна родина може її собі дозволити. Особливо, якщо враховувати те, що турбота про людину з інвалідністю – це іноді доволі непросте завдання. До того ж, людина може потребувати ліків, на які ціни також зросли.

підгузки труси-підгузки люди з інвалідністю впо допомога українці переселенці київ

Яку допомогу надавали?

Підгузки та поглинаючі труси-підгузки.

Скільки функціональної спідньої білизни можна було отримати?

На одну людину ми видавали 3-місячний запас підгузків чи поглинаючих трусів-підгузків.

Скільки людей отримали допомогу?

51 людина з інвалідністю отримала запас функціональної білизни. Всі отримувачі є вимушеними переселенцями.

памперси для дорослих підгузки труси люди з інвалідністю впо київ яна матвійчук

Партнери

Дякуємо Польскому центру міжнародної допомоги (РСРМ) та організації Care за підтримку. Також висловлюємо подяку Публічній бібліотеці для сімейного читання №160 за надання приміщення для видачі допомоги.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»