Звіт за жовтень 2022 - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Звіт за жовтень 2022

Наш Фонд продовжив надавати допомогу вразливими групам населення у жовтні. У цьому місяці благодійний Фонд Women’s Aid International спільно з партнерами надали грошову допомогу вимушеним переселенцям та організували концерт української музики.

Грошова допомога

Благодійний фонд Яни Матвійчук Women’s Aid International спільно з Польським центром міжнародної допомоги та організацією CARE надали 500 вимушеним переселенцям фінансову підтримку у розмірі 225$ (по 75$ на 3 місяці).

фінансова допомога впо українці біженці переселенці гуманітарна допомога

Концерт «Українські візерунки»

Наш Фонд активно займається і розвитком культурних проєктів. Аби підтримати дух та позитивний настрій вимушених переселенців та літніх людей – ми організували концерт української музики. Виступали на концерті співачка Олена Гребенюк та співак Богдан Кірєєв. Відбувся концерт у Палаці культури «Дарниця» за сприяння  Відділу культури Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації.

червона рута біженці впо допомога переселенцям київ українські народні пісні києве мій

Партнери

Дякуємо за підтримку Польському центру міжнародної допомоги (РСРМ), організації CARE, Відділу культури Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації та креативному агентству ARENA CS.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»