Гігієнічні набори для жінок - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Гігієнічні набори для жінок

Безліч українців зараз змушені покидати свої домівки та тікати у безпечніші частини країни через вторгнення росії в Україну. Дехто планував свій виїзд з небезпечних регіонів завчасно, дехто ж був змушений виїжджати поспіхом, навіть не спакувавши все необхідне. На облаштування життя у новому місті потрібно багато коштів, яких часом не вистачає на базові засоби існування. Саме тому ми вирішили підтримати жінок, які стали внутрішньо переміщеними особами та надали їм гігієнічні набори.

допомога впо жінки гігієнічні набори київ womens aid international refugees

Місце проведення

За сприяння партнера нашого Фонду – Центральної районної бібліотеки імені Павла Тичини – було організовано видачу гігієнічних наборів для жінок-переселенок, які зареєстровані та проживають у Дніпровському районі міста Києва.

Кількість виданих наборів

Всього ми роздали 40 гігієнічних наборів. 20 нам надав  Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр та 20 були придбані за кошти нашого Фонду.

Тренінг для жінок

В день видачі наборів для жінок ми також провели тренінг з профілактики емоційного вигорання. Діти учасниць тренінгу, які теж були присутні на заході, отримали у подарунок книгу-зошит «Привіт. Нумо дружити!», що містить історію дітей переселенців та вправи для подолання дитячих стресів від переїзду. Наш Фонд переклав дане видання українською та надрукував тираж за підтримки агенції ARENA CS. Бібліотека також отримала кілька десятків примірників видання у свій фонд.

діти біженці українці допомога впо жінки книга womens aid international яна матвічук

Партнери

Центральна районна бібліотека імені Павла Тичини надали нам місце для проведення тренінгу та видачі допомоги. Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр передали 20 гігієнічних наборів для жінок. Доставка наборів до місця видачі відбулася за підтримки компанії ARENA CS.

 

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»