Концерт для літніх людей та переселенців - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Концерт для літніх людей та переселенців

Благодійний фонд Women’s Aid International спільно з партнерами організували концерт з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня). На концерт були запрошені літні люди та люди вимушені переселенці.

впо біженці україна переселенці україна гребенюк олена гребенюк

Для вимушених переселенців одним з найважливіших аспектів адаптації у новому місті є участь у культурних заходах. Знайомство з новими людьми, налагодження дружніх та ділових зв’язків – це важливі складові соціалізації.

Окрім того, більшість вимушених переселенців приїжджають до Києва з регіонів, де ведуться активні бойові дії та з тимчасово окупованих населених пунктів. Після пережитого стресу люди потребують позитивних емоцій, хочуть відволіктися від думок про війну.

пенсіонери день людей похилого віку київ україна вимушені переселенці

Літні люди теж значно страждають через війну. Ціни на ліки, продукти харчування та комунальні послуги зростають. Через це літні люди часто не можуть дозволити собі відвідування культурних заходів.

Хто виступав на концерті?

Золотий голос України, співачка Олена Гребенюк та співак Богдан Кірєєв.

співаки концерт україна виступ квітка душа українські пісні гребенюк

Де відбувався концерт?

Палац культури «Дарниця»

Програма концерту

Олена Гребенюк та Богдан Кірєєв виконали такі пісні:

  • Квітка душа
  • Кохана
  • Материнська любов
  • Чорнії брови, карії  очі
  • На вулиці скрипка грає
  • Я піду в далекі гори
  • Червона рута
  • Місяц на небі
  • Києве мій
  • Дай нам доле сил

 

Враження від концерту

Концерт глядачам надзвичайно сподобався. Ось, яке враження концерт справив на Вікторію, яка приїхала до Києва з Рубіжного Донецької області: «Круто. Насправді круто. Я давно цього хотіла. Якщо буде можливість – ми ще раз прийдемо».

Своїми враженнями поділилася також пані Ірина, яка з родиною переїхала до Києва з Нової Каховки Херсонської області: «Концерт був чудовим. Ми отримали масу позитивних емоцій. Діткам дуже сподобалося. Ми дякуємо організаторам і учасникам за цей прекрасний захід. Сподобалися всі пісні».

Глядачі на концерті підспівували артистам та навіть танцювали. Особливо позитивне враження справило на присутніх виконання пісень наживо.

червона рута біженці впо допомога переселенцям київ українські народні пісні києве мій

Партнери

Завдячуємо Відділу культури Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації за надання залу для проведення концерту. За логістику дякуємо компанії ARENA CS.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»