Набори косметики для жінок ВПО - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Набори косметики для жінок ВПО

Косметичні набори для догляду за тілом благодійний фонд Women’s Aid International роздали жінкам ВПО та літнім жінкам з нагоди Міжнародного дня благодійності. Отримали допомогу жінки, що проживають у Дніпровському районі міста Києва.

Ми розуміємо, що через війну безліч жінок просто не можуть дозволити собі якісну доглядову косметику. Засоби для догляду за тілом – це річ першої необхідності. Але ми вирішили надати жінкам не просто необхідні засоби, але й такі, що принесуть їм задоволення під час використання, дозволять їм знову відчути на собі просте жіноче щастя – догляд за своїм тілом якісними косметичними засобами.

ВПО отримують косметичні набори

Де роздавали косметичні набори?

Видачу наборів косметики ми організували у приміщенні Територіального центру соціальної допомоги Дніпровського району м. Київ. Ми регулярно змінюємо райони та пункти видачі наборів, щоб якнайбільше жінок, літніх людей та людей з інвалідністю могли отримати допомогу від нашого Фонду.

Як відбувався процес видачі наборів?

Попередньо ми запросили певну кількість жінок, які заповнили анкети на нашому сайті та звернулися по допомогу. Також вже безпосередньо  у день видачі отримати набори змогли і жінки ВПО, що звернулися по допомогу до Територіального центру соціальної допомоги Дніпровського району м. Київ.

 

впо україна біженці переселенці україна домомога благодійність

З чого складався набір косметики?

До кожного набору входили такі косметичні засоби:

– шампунь;

– дезодорант;

– гель для душу;

– бальзам;

– очищуючий крем-гель для дітей і дорослих.

Скільки косметичних наборів роздали?

Косметичні набори від фонду Women’s Aid International отримали 40 жінок.

Партнери

Видачу було організовано за сприяння Територіального центру соціальної допомоги Дніпровського району м. Київ. Доставка наборів до місця видачі відбулася за підтримки агенції ARENA CS.

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»