Звіт за грудень 2022 - WOMEN'S AID INTERNATIONAL

Звіт за грудень 2022

Благодійний фонд Women’s Aid International продовжує надавати допомогу вимушеним переселенцям, літнім людям та людям з інвалідністю, які проживають у Дніпровському та Дарницькому районах міста Києва. Окрім того, наш Фонд активно займається розвитком соціальної сфери у столиці.

500 вимушених переселенців отримали грошову допомогу

У межах спільного проєкту благодійного фонду фонд Women’s Aid International, Польского центру міжнародної допомоги та CARE продовжили виплату фінансової підтримки вимушеним переселенцям. У грудні відбувся третій транш виплати у розмірі 75$. Загальна сума виплат у грудні склала 37 500$.

яна матвійчук фонд яни матвійчук допомога благодійність впо біженці

36 людей з інвалідністю отримали функціональну спідню білизну

Люди з інвалідністю, які проживають у Дніпровському та Дарницькому районах Києва, отримали волоутримуючі труси та підгузки.

фонд яни матвійчук україна біженці війна

Тренінг для волонтерів та соціальних робітників

У грудні 2022 закінчився проєкт «Стандарти якісної волонтерської допомоги літнім людям». У межах проєкту 38 волонтерів та соціальних робітників пройшли тренінг, де навчилися комунікувати з вразливими групами людей, вирішувати конфлікти, протидіяти стресу та уникати емоційного вигоряння.

Реалізація цього проєкту стала можлива завдяки Яні Матвійчук, яка стала учасницею «Стипендіальної програми Європейського Союзу для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства».

Тренінг для волонтерів фонд яна матвійчук україна єс

Партнери

Дякуємо Польському центру міжнародної допомоги (РСРМ) та організації Care за підтримку. Також висловлюємо подякую Європейському Союзу.

 

Дякуємо!

Ми зв’яжемося з вами протягом наступних 48 годин»